Bizim forum
Âû õîòèòå îòðåàãèðîâàòü íà ýòîò ïîñò ? Ñîçäàéòå àêêàóíò âñåãî â íåñêîëüêî êëèêîâ èëè âîéäèòå íà ôîðóì.
Bizim forum

ÔîðóìÔîðóì  Ïîñëåäíèå èçîáðàæåíèÿÏîñëåäíèå èçîáðàæåíèÿ  ÐåãèñòðàöèÿÐåãèñòðàöèÿ  ÂõîäÂõîä  

Edip Akbayram - Aldirma gonul

Ïåðåéòè âíèç 
Ó÷àñòíèêîâ: 4
ÀâòîðÑîîáùåíèå
Taleh_Haciyev
Admin
Taleh_Haciyev

İsmarıc sayı : 246
Registration date : 2008-01-20

Edip Akbayram - Aldirma gonul Empty
ÑîîáùåíèåÒåìà: Edip Akbayram - Aldirma gonul   Edip Akbayram - Aldirma gonul Icon_minitimeÏò Àïð 18, 2008 12:35 am

Edip Akbayram - Aldirma gonul Edip_akbayram
Bu mahnı 1975ci ildə yazılıb sevmədiyim türklər tərəfindən.Və istərdim bu sizin hamınızda da olsun.Deyilənə görə türmədə yazılıb.Nə vaxtsa unudulsam bu mahnının məni xatırlatmağını istərdim...

(MP3 Winrar içindədi)

Ïîñëåäíèé ðàç ðåäàêòèðîâàëîñü: Admin(Dj_Hadji) (Ñð Èþí 04, 2008 11:06 pm), âñåãî ðåäàêòèðîâàëîñü 1 ðàç(à)
Âåðíóòüñÿ ê íà÷àëó Ïåðåéòè âíèç
http://hadjiev.tr.gg
Fidashka
Moderator
Moderator
Fidashka

İsmarıc sayı : 459
Registration date : 2008-01-24

ÑîîáùåíèåÒåìà: Re: Edip Akbayram - Aldirma gonul   Edip Akbayram - Aldirma gonul Icon_minitimeÏò Àïð 18, 2008 3:40 pm

Eziyyetine qore cox sag ol,YERI VAR.Yukledim,amma unudulsam bu mahniyla meni xatirlayin,bunu anlamadim.
Vusal
Moderator
Moderator
Vusal

İsmarıc sayı : 436
Registration date : 2008-01-22

ÑîîáùåíèåÒåìà: Re: Edip Akbayram - Aldirma gonul   Edip Akbayram - Aldirma gonul Icon_minitimeÑá Àïð 19, 2008 1:06 am

lol! lol! lol!
timosh

timosh

İsmarıc sayı : 53
Registration date : 2008-02-23

ÑîîáùåíèåÒåìà: Re: Edip Akbayram - Aldirma gonul   Edip Akbayram - Aldirma gonul Icon_minitimeÏí Ìàé 19, 2008 11:21 am

Vusal Bu Mahnini yukledim pis mahni deyil.Amma royanin mahnilariynan seni daha cox yad etmek olar.Meselen Dostum mahnisiynan Bilirsende men ondan basqasina demek olarki qulaq asmiram :-) Like a Star @ heaven
Ñïîíñèðóåìûé êîíòåíò

ÑîîáùåíèåÒåìà: Re: Edip Akbayram - Aldirma gonul   Edip Akbayram - Aldirma gonul Icon_minitime

Âåðíóòüñÿ ê íà÷àëó 
Ñòðàíèöà 1 èç 1

Ïðàâà äîñòóïà ê ýòîìó ôîðóìó:Âû íå ìîæåòå îòâå÷àòü íà ñîîáùåíèÿ
Bizim forum :: Musiqi :: QariÅŸiq MP3-ler-
Ïåðåéòè: